Loading...

Pharmacy Territory Manager, Health

Job Advert

 Want to find your own way to deliver? As Pharmacy Territory Manager, Health with Reckitt, you’ll have the freedom to apply your medical expertise and create the role you’ve always wanted.

Gdansk, Pomerania Province

Konkurencyjne wynagrodzenie i doskonały pakiet benefitów

Pracując z klientami z branży medycznej i farmaceutycznej, przejmiesz odpowiedzialność za swój własny region. Zarządzając własnym obszarem, będziesz projektował i wdrażał strategie marketingu medycznego. Będziesz budować zaufanie i relacje. Będziesz edukować lekarzy, specjalistów medycznych i farmaceutycznych, aby zrozumieli korzyści płynące z naszych produktów. Ostatecznie pomożesz poprawić życie milionów pacjentów.

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż produktów RB w aptekach
  • Budowanie i utrzymywanie dystrybucji produktów RB
  • Wdrażanie działań promocyjnych w aptekach i lokalnych sieciach aptecznych
  • Edukowanie farmaceutów w zakresie produktów RB
  • Dbanie o ekspozycję produktów w aptekach
  • Raportowanie wszystkich aktywności i wydatków związanych z promocją produktów zgodnie z zasadami firmy
  • Analiza rynku i potencjału partnerów biznesowych
  • Budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z kluczowymi klientami (środowisko farmaceutów)
  • Monitorowanie i optymalizacja bazy aptek

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży branży farmaceutycznej lub FMCG, popartego sukcesami
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami
  • Umiejętność efektywnego posługiwania się technikami sprzedaży
  • Doświadczenie w budowaniu dystrybucji nowych produktów
  • Skuteczność oraz silna orientacja na wynik
  • Znajomość rynku
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość obsługi systemów Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Oferujemy:

  • ciekawą i rozwijającą pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • możliwości rozwoju w zależności od osiąganych rezultatów
  • narzędzia pracy: samochód i telefon służbowy
  • pakiet socjalny, opiekę medyczną

Equality

In Return Reckitt offer very competitive salaries with excellent benefits and the chance to progress your career within a truly global organisation.
Reckitt is an equal opportunity employer and all qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, colour, religion, sex, national origin, disability status, protected veteran status, or any other basis protected by appropriate law. All hiring decisions are made based on merit, competence and business need.

Job Segment: Pharmacy, Medical, Healthcare