Medical Territory Manager

Przedstawiciel Medyczny

Gliwice, Sosnowiec (woj. śląskie)

Główne zadania

  • Planowanie i utrzymywanie kontaktów z lekarzami, położnymi w celu realizacji założonych celów promocyjnych
  • Odpowiedzialność za promocje produktów zgodnie z założoną strategią i prawem farmaceutycznym
  • Współpraca z przedstawicielami innych zespołów i działów
  • Raportowanie wszystkich aktywności i wydatków związanych z promocją produktów zgodnie z zasadami firmy
  • Reprezentowanie firmy podczas wydarzeń naukowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wyższego wykształcenia
  • Umiejętności interpersonalnych i nastawienia na budowanie i utrzymanie relacji z klientami
  • Minimum roku doświadczenia w strukturach sprzedaży, mile widziane doświadczenie w branży farmaceutycznej
  • Orientacji na wyniki oraz dobrej organizacji pracy
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Znajomości obsługi systemów Office
  • Czynnego prawa jazdy kat. B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu

Oferujemy:

  • Ciekawą i rozwijającą pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Możliwości rozwoju w zależności od osiąganych rezultatów
  • Narzędzia pracy: samochód i telefon służbowy
  • Pakiet socjalny, opiekę medyczną

Wszyscy kandydaci spełniający wymagania na dane stanowisko zostaną wzięci pod uwagę w procesie rekrutacyjnym, niezależnie od ich wieku, niepełnosprawności lub stanu zdrowia; koloru skóry, pochodzenia etnicznego, rasy, obywatelstwa i narodowości; wynania; ciąży, statusu cywilnego i zobowiązań życiowych; orientacji seksualnej; płci, tożsamości płciowej, ekspresji płciowej, transpłciowości; statusu weterana; rozmiaru lub jakichkolwiek innych czynników chronionych przez obowiązujące prawo.

Job Segment: Medical, Healthcare