Pharmacy Territory Manager (Poznań i okolice)

Przedstawiciel Farmaceutyczny (Poznań, Rawicz, Środa, Śrem, Swarzędz), Umowa na zastępstwo

Pracując z klientami z branży medycznej i farmaceutycznej, przejmiesz odpowiedzialność za swój własny region. Zarządzając własnym obszarem, będziesz projektował i wdrażał strategie marketingu medycznego. Będziesz budować zaufanie i relacje. Będziesz edukować farmaceutów, aby zrozumieli korzyści płynące z naszych produktów. Ostatecznie pomożesz poprawić życie milionów pacjentów.

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż produktów Reckitt w aptekach
  • Budowanie i utrzymywanie dystrybucji produktów Reckitt
  • Wdrażanie działań promocyjnych w aptekach i lokalnych sieciach aptecznych
  • Edukowanie farmaceutów w zakresie produktów Reckitt
  • Dbanie o ekspozycję produktów w aptekach
  • Raportowanie wszystkich aktywności i wydatków związanych z promocją produktów zgodnie z zasadami firmy
  • Analiza rynku i potencjału partnerów biznesowych
  • Budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z kluczowymi klientami (środowisko farmaceutów)
  • Monitorowanie i optymalizacja bazy aptek

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży branży farmaceutycznej lub FMCG, poparte sukcesami
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami
  • Umiejętność efektywnego posługiwania się technikami sprzedaży
  • Doświadczenie w budowaniu dystrybucji nowych produktów
  • Skuteczność oraz silna orientacja na wynik
  • Znajomość rynku
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość obsługi systemów Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Oferujemy:

  • Ciekawą i rozwijającą pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Możliwości rozwoju w zależności od osiąganych rezultatów
  • Narzędzia pracy: samochód i telefon służbowy
  • Pakiet socjalny, opiekę medyczną i wiele innych benefitów

Wszyscy kandydaci spełniający wymagania na dane stanowisko zostaną wzięci pod uwagę w procesie rekrutacyjnym, niezależnie od ich wieku, niepełnosprawności lub stanu zdrowia; koloru skóry, pochodzenia etnicznego, rasy, obywatelstwa i narodowości; wynania; ciąży, statusu cywilnego i zobowiązań życiowych; orientacji seksualnej; płci, tożsamości płciowej, ekspresji płciowej, transpłciowości; statusu weterana; rozmiaru lub jakichkolwiek innych czynników chronionych przez obowiązujące prawo.

Job Segment: Pharmacy, Healthcare