Sales Representative HC

Reckitt, je světovou společností v oblasti péče o zdraví a osobní péče. Jsme globální společností s vizí orientovanou na zákazníka, provozy v 60 zemích a prodejem ve 180 zemích světa. Naše nejvýznamnější aktiva jsou naše svět dobývající značy a vynikající lidé.

Portfolio našich značek v České a Slovenské republice obsahuje Nurofen, Strepsils, Gaviscon, Dettol, Durex, Scholl a Veet.

Většina z těchto značek představuje přední produkty na trhu ve svých jednotlivých vysoce konkurenčních tržních odvětvích. Stálou filozofií společnosti Reckitt je snaha o dodávání stále lepších řešení. Usnadnění života pro spotřebitele na celém světě je motorem našich soustavných inovací

Farmaceutický Reprezentant CZ+ENG

(Nurofen, Strepsil, Strepfen, Dettol, Gaviscon)

Pro region: Praha + Jižní Čechy

Náplň práce:

  • Řízení prodejních a marketingových aktivit ve svěřeném regionu
  • Návštěvy lekáren ve svěřeném regionu
  • Organizování a realizace seminářů pro lékárníky
  • Prezentace a doporučování přípravků/léků na konferencích

Požadujeme:

  • Min. ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
  • Zkušenosti s prodejem a propagací FMCG, nebo OTC produktů minimálně 2 roky
  • Reprezentativní vystupování, komunikativní a organizační schopnosti
  • bydliště v uvedeném regionu
  • PC gramotnost – práce v CRM
  • Dobré komunikační schopnosti, obchodní talent
  • Anglický jazyk na komunikatívní úrovni
  • Znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Atraktivní zaměstnání ve firmě s významným postavením na trhu
  • Služební automobil i pro soukr. účely, PC, mobilní telefon
  • Nadstandardní finanční ohodnocení odpovídající dosahovaným výsledkům
  • Příležitost k profesnímu růstu
  • Systém vzdělávání

Equality

All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to age, disability or medical condition; colour, ethnicity, race, citizenship, and national origin; religion; pregnancy, family status and caring responsibilities; sexual orientation; sex, gender identity, gender expression, and transgender identity; protected veteran status; size or any other basis protected by appropriate law.