Loading...

TM, Hygiene/Home

Job Advert

 Tarnow, Poland

Reckitt jest światowym liderem wśród firm z branży zdrowie i higiena. Pracujemy w najlepszych zespołach, kwestionując dotychczasowe myślenie. Staramy się dostarczyć naszym konsumentom rewolucyjne rozwiązania, które podniosą standard ich życia i zadowolą ich rodziny. Dywizja Reckitt Hygiene Home to portfolio znanych marek: Finish, Vanish, Air Wick, Cilit Bang czy Woolite.

Obowiązki

  • budowanie silnej pozycji produktów Reckitt w sklepach rynku tradycyjnego na powierzonym terenie
  • ścisła współpraca z dystrybutorem obsługującym sklepy na powierzonym terenie
  • optymalizacja dystrybucji, sprzedaż i promocja naszych produktów
  • proaktywne odpowiadanie na potrzeby i zapytania klientów
  • dostarczanie celów ilościowych i jakościowych na powierzonym terenie

Obowiązki

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku ( idealnie na stanowisku przedstawiciela handlowego)
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość technik sprzedaży
  • nastawienie na osiąganie oraz przekraczanie celów, silna motywacja do pracy
  • umiejętność pracy w konkurencyjnym środowisku
  • chęć ciągłego doskonalenia się na stanowisku handlowca
  • odpowiedzialność i efektywna praca bez koniecznośći stałego nadzoru
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy?

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole
  • możliwości rozwoju zawodowego, wsparcie merytoryczne doświadczonych managerów sprzedaży
  • zatudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z wynagrodzeniem promującym osoby nastawione na osiąganier celów (część stała + premia)
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, tablet
  • pakiet socjalny (karta Multisport, opieka medyczna i inne)