PL Marketing Assistant

Asystent/Asystentka Marketingu

Warszawa, woj. mazowieckie

Główne zadania:

  • Wspieranie Zespołu Marketingu w zakresie zarządzania budżetem, w tym w składaniu zamówień zakupowych, wprowadzaniu dostawców oraz w przygotowywaniu miesięcznych zestawień wydatków Marketingu we współpracy z zespołem Finansów i Księgowością
  • Operacyjne rozwijanie nowych produktów w ścisłej współpracy z zespołem Komercji i z produkcyjnymi zespołami Projektowymi (np. w zakresie przygotowania kodów (nowych produktów)
  • Zarządzanie cennikiem produktów i zapewnienie aktualności danych​
  • Zamawianie próbek produktów, nadzorowanie przebiegu wysyłki i rozwiązywanie ewentualnych problemów​
  • Sprawowanie nadzoru nad projektami w ramach marek, takimi jak rozwój katalogu produktów, przygotowywaniu ulotek i materiałów POS
  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi w zakresie m.in. przygotowywania zdjęć katalogowych, materiałów PR-owych i materiałów e-commerce
  • Bieżące wsparcie Zespołów w ramach organizacji wydarzeń firmowych i aktywności dla współpracowników

Od kandydatów oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, znajomość języka polskiego jest warunkiem koniecznym
  • Umiejętności priorytetyzacji zadań i asertywności
  • Samodzielności w wykonywaniu zadań
  • Proaktywnego i kreatywnego podejścia w wykonywanej pracy, gotowości do podejmowania się zadań wykraczających poza podstawowe zadania na stanowisku
  • Dobrej organizacji pracy
  • Wysokiej wrażliwości na detale
  • Umiejętności i gotowości do podejmowania szybkich decyzji

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego zgodnego z osiąganymi wynikami, kompetencjami i zainteresowaniami
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Narzędzia pracy: telefon i laptop służbowy
  • Pracę w systemie hybrydowym
  • Pakiet socjalny, opiekę medyczną i całą gamę atrakcyjnych benefitów

Wszyscy kandydaci spełniający wymagania na dane stanowisko zostaną wzięci pod uwagę w procesie rekrutacyjnym, niezależnie od ich wieku, niepełnosprawności lub stanu zdrowia; koloru skóry, pochodzenia etnicznego, rasy, obywatelstwa i narodowości; wynania; ciąży, statusu cywilnego i zobowiązań życiowych; orientacji seksualnej; płci, tożsamości płciowej, ekspresji płciowej, transpłciowości; statusu weterana; rozmiaru lub jakichkolwiek innych czynników chronionych przez obowiązujące prawo.