Przedstawiciel Farmaceutyczny (Bydgoszcz)

City:  Bydgoszcz

Reckitt

Reckitt do dom dla najbardziej lubianych i zaufanych marek higienicznych, zdrowotnych i żywieniowych na świecie. Nasz cel określa, dlaczego istniejemy: chronić, leczyć i pielęgnować w nieustannym dążeniu do czystszego, zdrowszego świata. Jesteśmy globalnym zespołem zjednoczonym tym celem.

Dołącz do nas w naszej walce o to, aby dostęp do najwyższej jakości higieny, dobrego samopoczucia i odżywiania był prawem, a nie przywilejem.

O roli

Pracując z klientami z branży medycznej i farmaceutycznej, przejmiesz odpowiedzialność za swój własny region. Zarządzając własnym obszarem, będziesz projektował i wdrażał strategie marketingu medycznego. Będziesz budować zaufanie i relacje. Będziesz edukować farmaceutów, aby zrozumieli korzyści płynące z naszych produktów.

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż produktów Reckitt w aptekach
  • Budowanie i utrzymywanie dystrybucji produktów Reckitt
  • Wdrażanie działań promocyjnych w aptekach i lokalnych sieciach aptecznych
  • Edukowanie farmaceutów w zakresie produktów Reckitt
  • Dbanie o ekspozycję produktów w aptekach
  • Raportowanie wszystkich aktywności i wydatków związanych z promocją produktów zgodnie z zasadami firmy
  • Analiza rynku i potencjału partnerów biznesowych
  • Budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z kluczowymi klientami (środowisko farmaceutów)
  • Monitorowanie i optymalizacja bazy aptek

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży branży farmaceutycznej lub FMCG, poparte sukcesami
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami
  • Umiejętność efektywnego posługiwania się technikami sprzedaży
  • Doświadczenie w budowaniu dystrybucji nowych produktów
  • Skuteczność oraz silna orientacja na wynik
  • Znajomość rynku
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość obsługi systemów Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji z ugruntowanymi standardami,
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy i laptop
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • 1 dodatkowy dzień wolny na świętowanie urodzin
  • 1 dodatkowy dzień na badania profilaktyczne
  • Dostęp do Kafeterii MyBenefit
  • Sklep z produktami Reckitt w atrakcyjnych cenach
  • Karta rabatowa na zakupy w Carrefour
  • Pakiet MS Office z możliwością darmowego zainstalowania na prywatnym komputerze
  • Program płatnych poleceń pracowniczych

Równość

Wszyscy wykwalifikowani kandydaci będą rozpatrywani pod kątem zatrudnienia bez względu na wiek, niepełnosprawność lub stan zdrowia; kolor skóry, pochodzenie etniczne, rasę, obywatelstwo i pochodzenie narodowe; religię, wyznanie; ciążę, status rodzinny i obowiązki opiekuńcze; orientację seksualną; płeć, tożsamość płciową, ekspresję płciową i tożsamość transpłciową; chroniony status weterana; rozmiar lub jakąkolwiek inną podstawę chronioną przez odpowiednie prawo.