Asystent działu Księgowości, Health

City:  Warszawa

Asystent działu Księgowości

Główne zadania:

  • Rejestracja i opis dokumentów księgowych
  • Księgowanie faktur przychodowych i kosztowych
  • Tworzenie podstawowych poleceń księgowań
  • Obróbka danych w arkuszach kalkulacyjnych
  • Bieżąca współpraca z pozostałymi członkami zespołu i kontrahentami

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe (finanse, rachunkowość, podatki, ekonomia i pokrewne) lub ostatnie lata studiów
  • Podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości
  • Pierwsze doświadczenie zawodowe w księgowości
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w tym przede Excel
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (praca z zagranicznym oddziałem firmy)
  • Dobra organizacja pracy, analityczne myślenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia, po 3 m-cach możliwość przejścia na UoP

Zasada równości

W Reckitt zdajemy sobie sprawę, że w prawdziwym życiu ludzie nie zawsze "spełniają wszystkie wymagania". Dlatego zatrudniamy zarówno ze względu na potencjał, jak i doświadczenie. Nawet jeśli nie spełniasz wszystkich warunków opisu stanowiska, jeśli ta rola i nasza firma wydają Ci się odpowiednie, nadal chcemy się z Tobą skontaktować i Cię poznać. Wszyscy kwalifikujący się kandydaci będą brani pod uwagę przy zatrudnianiu bez względu na wiek, niepełnosprawność lub stan zdrowia; kolor skóry czy orientację seksualną Dołącz do zespołu, którego celem jest ochrona, leczenie i pielęgnowanie w nieustannym dążeniu do czystszego i zdrowszego świata.

Job Segment: Medical, Healthcare