Loading...

Junior Customer Service Specialist

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Warszawa, woj. mazowieckie

Główne zadania:

  • Przyjmowanie zamówień oraz zapewnienie ich kompletności i punktualnej dostawy do klientów
  • Zapewnienie dobrych i efektywnych relacji we współpracy z klientami, identyfikacja ich potrzeb i udzielanie niezbędnej pomocy,
  • Ścisła i codzienna współpraca z Działami Sprzedaży, Logistyki, Finansów, Planowania i partnerami zewnętrznymi
  • Szybkie i dokładne udzielanie odpowiedzi na zapytania klientów poprzez telefon, emaile lub chat
  • Analizowanie i raportowanie błędów jakościowych produktu
  • Przyjmowanie i zarządzanie reklamacji, zgodnie z obowiązującymi w organizacji procedurami i umową z klientem
  • Przygotowywanie raportów

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (minimum licencjat)
  • Znajomości języka polskiego na bardzo dobrym poziomie
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Otwartości i gotowości do pracy w międzynarodowym środowisku
  • Wysokiego poziomu komunikacji
  • Umiejętności priorytetyzacji zadań
  • Orientacji na biznes i umiejętności pracy zespołowej
  • Otwartości na zmiany
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG i znajomość SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego zgodnego z osiąganymi wynikami, kompetencjami i zainteresowaniami
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Narzędzia pracy: telefon i laptop służbowy
  • Pracę w systemie hybrydowym
  • Pakiet socjalny, opiekę medyczną i całą gamę atrakcyjnych benefitów

Wszyscy kandydaci spełniający wymagania na dane stanowisko zostaną wzięci pod uwagę w procesie rekrutacyjnym, niezależnie od ich wieku, niepełnosprawności lub stanu zdrowia; koloru skóry, pochodzenia etnicznego, rasy, obywatelstwa i narodowości; wynania; ciąży, statusu cywilnego i zobowiązań życiowych; orientacji seksualnej; płci, tożsamości płciowej, ekspresji płciowej, transpłciowości; statusu weterana; rozmiaru lub jakichkolwiek innych czynników chronionych przez obowiązujące prawo.