Księgowy/a w Dziale Należności, Hygiene/Home

City:  Warszawa

Nasz Dział Finansowy

Nasz zespół finansowy nie jest tylko kolejnym działem; jesteśmy strategicznymi partnerami i katalizatorami zmian, którzy wykorzystują naszą wiedzę do napędzania zrównoważonego wzrostu oraz tworzenia i ochrony wartości Reckitt.

Kładąc silny nacisk na wielofunkcyjną współpracę i partnerstwo, nasz integracyjny, zróżnicowany i pełen energii zespół przełamuje tradycyjne bariery, umożliwiając rozwój w dynamicznym środowisku, w którym Ty i Twoje pomysły mają znaczenie.

Od wykorzystywania spostrzeżeń i analiz do podejmowania decyzji opartych na danych - po przewodzenie zrównoważonym praktykom biznesowym, które przyczyniają się do konsekwentnego i niezawodnego wzrostu biznesu - niezachwianie pasjonujemy się wywieraniem znaczącego wpływu i zawsze postępujemy właściwie.

Obowiązki:

  • Księgowanie oraz weryfikowanie faktur przychodzacych od dostawcow
  • Ksiegowanie, wyjasnianie płatności przychodzacych i rozliczanie wplat oraz kompensat
  • Kontrola należności, kontakt z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Wystawianie oraz księgowanie faktur korgujących a takze faktur sprzedazowych za uslugi
  • Analiza i monitoring teraźniejszych, przyszłych oraz zaleglych należności
  • Rozstrzyganie kwestii związanych z potraceniami
  • Uzgadnianie sald rozrachunkow z klientami
  • Umowa na zastępstwo na 1-1,5 roku z dużą szansą na przedłużenie współpracy

Nasze wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie we współpracy z klientami polskimi i zagranicznymi
  • Płynna znajomość języka polskiego, znajomość języka angielskiego (minimum średniozaawansowany)
  • Znajomość zasad księgowych i podatkowych
  • Umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi działami
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji z ugruntowanymi standardami
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • 1 dodatkowy dzień wolny na świętowanie urodzin
  • Dostęp do Kafeterii MyBenefit
  • Sklep z produktami Reckitt w atrakcyjnych cenach
  • Karta rabatowa na zakupy w Carrefour
  • Pakiet MS Office z możliwością darmowego zainstalowania na prywatnym komputerze
  • Program płątnych poleceń pracowniczych
  • Elastyczny czas pracy

Równość

Zdajemy sobie sprawę, że w prawdziwym życiu wspaniali ludzie nie zawsze "zaznaczają wszystkie pola". Dlatego zatrudniamy zarówno pod kątem potencjału, jak i doświadczenia. Nawet jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań opisanych w opisie stanowiska, jeśli uważasz, że ta rola i nasza firma są dla Ciebie odpowiednie, nadal chcemy się z Tobą skontaktować.

Wszyscy wykwalifikowani kandydaci będą rozpatrywani pod kątem zatrudnienia bez względu na wiek, niepełnosprawność lub stan zdrowia; kolor skóry, pochodzenie etniczne, rasę, obywatelstwo i pochodzenie narodowe; religię, wyznanie; ciążę, status rodzinny i obowiązki opiekuńcze; orientację seksualną; płeć, tożsamość płciową, ekspresję płciową i tożsamość transpłciową; chroniony status weterana; rozmiar lub jakąkolwiek inną podstawę chronioną przez odpowiednie prawo.