Specjalista ds. Logistyki

City:  Warszawa

​Supply​

Jeśli szukasz kariery w łańcuchu dostaw, nie ma lepszego miejsca niż Reckitt. Oferujemy wiele ekscytujących możliwości we wszystkich obszarach łańcucha dostaw, od planowania i zaopatrzenia po produkcję i logistykę. Możesz dołączyć do naszego zespołu ds. globalnego planowania dostaw, aby opracować i wdrożyć naszą globalną strategię dostaw, lub współpracować z naszym zespołem Centrum Doskonałości Zakupów, aby negocjować i zarządzać naszymi relacjami z dostawcami.

Nasz zespół Manufacturing Excellence pomaga nam poprawić wydajność, jakość i bezpieczeństwo naszych operacji produkcyjnych, a nasz zespół Logistics Excellence opracowuje nowe i innowacyjne sposoby dystrybucji naszych produktów do klientów.

O roli:

Jako Specjalista ds. Logistyki będziesz odpowiedzialny za płynną dostawę naszych produktów, zapewniając, że dotrą one do naszych klientów szybko i sprawnie. Twój codzienny wpływ na nasz łańcuch dostaw bezpośrednio przyczyni się do zadowolenia milionów osób, które zaufały naszym wiodącym markom z branży zdrowia i higieny. Jeśli masz zapał do optymalizacji i wizję innowacji, pomóż nam zapewnić doskonałość w każdym kliknięciu!

Obowiązki

  • monitorowanie operacji magazynowych i dystrybucji, zapewnienie odpowiedniego poziomu serwisu do klientów
  • uzgadnianie poziomu zapasów z operatorami logistycznymi i wyjaśnianie rozbieżności
  • nadzór nad terminową i zgodną z wymogami jakościowymi dystrybucją do klientów,
  • współpraca z firmami transportowymi
  • prawidłowe dokumentowanie operacji
  • nadzorowanie, kontrola poprawności i raportowanie rozliczeń finansowych z podwykonawcami
  • raportowanie operacji i uzgonionych KPI
  • przygotowywanie raportów środowiskowych oraz logistycznych
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu przepakowań
  • proponowanie rozwiązań poprawiających efektywność funkcjonowania i zmniejszających koszty
  • zapobieganie problemom operacyjnym, współpraca z innymi działami nad wprowadzaniem odpowiednich rozwiązań
  • nadzór nad procesem utylizacji wyrobów gotowych
  • udział w dodatkowych projektach w obszarze łańcucha dostaw

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w miedzynarodowym środowisku, optymalnie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe
  • umiejetność współpracy w grupie, komunikatywność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość programu Excel na poziomie min. średniozaawansowanym
  • zdolności analityczne
  • umiejętność wprowadzania zmian
  • zoorientowanie na procesy
  • prawo jazdy kategorii B
  • mile widziana znajomość programu SAP

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji z ugruntowanymi standardami,
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • 1 dodatkowy dzień wolny na świętowanie urodzin
  • Dostęp do Kafeterii MyBenefit
  • Sklep z produktami Reckitt w atrakcyjnych cenach
  • Karta rabatowa na zakupy w Carrefour
  • Pakiet MS Office z możliwością darmowego zainstalowania na prywatnym komputerze
  • Program płatnych poleceń pracowniczych

Równość

Zdajemy sobie sprawę, że w prawdziwym życiu wspaniali ludzie nie zawsze "zaznaczają wszystkie pola". Dlatego zatrudniamy zarówno pod kątem potencjału, jak i doświadczenia. Nawet jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań opisanych w opisie stanowiska, jeśli uważasz, że ta rola i nasza firma są dla Ciebie odpowiednie, nadal chcemy się z Tobą skontaktować.

Wszyscy wykwalifikowani kandydaci będą rozpatrywani pod kątem zatrudnienia bez względu na wiek, niepełnosprawność lub stan zdrowia; kolor skóry, pochodzenie etniczne, rasę, obywatelstwo i pochodzenie narodowe; religię, wyznanie; ciążę, status rodzinny i obowiązki opiekuńcze; orientację seksualną; płeć, tożsamość płciową, ekspresję płciową i tożsamość transpłciową; chroniony status weterana; rozmiar lub jakąkolwiek inną podstawę chronioną przez odpowiednie prawo.