Asystent ds. Logistyki

City:  Warszawa

Reckitt

Dom dla najbardziej lubianych i zaufanych marek higienicznych, zdrowotnych i żywieniowych na świecie. Nasz cel określa, dlaczego istniejemy: chronić, leczyć i pielęgnować w nieustannym dążeniu do czystszego, zdrowszego świata. Jesteśmy globalnym zespołem zjednoczonym tym celem.

Dołącz do nas w naszej walce o to, aby dostęp do najwyższej jakości higieny, dobrego samopoczucia i odżywiania był prawem, a nie przywilejem.

​Manufacturing​

Jeśli szukasz kariery w łańcuchu dostaw, nie ma lepszego miejsca niż Reckitt. Oferujemy wiele ekscytujących możliwości we wszystkich obszarach łańcucha dostaw, od planowania i zaopatrzenia po produkcję i logistykę. Możesz dołączyć do naszego zespołu ds. globalnego planowania dostaw, aby opracować i wdrożyć naszą globalną strategię dostaw, lub współpracować z naszym zespołem Centrum Doskonałości Zakupów, aby negocjować i zarządzać naszymi relacjami z dostawcami.

Nasz zespół Manufacturing Excellence pomaga nam poprawić wydajność, jakość i bezpieczeństwo naszych operacji produkcyjnych, a nasz zespół Logistics Excellence opracowuje nowe i innowacyjne sposoby dystrybucji naszych produktów do klientów.

O roli:

Jako Asystent ds. Logistyki będziesz odpowiedzialny za płynną dostawę naszych produktów, zapewniając, że dotrą one do naszych klientów szybko i sprawnie. Twój codzienny wpływ na nasz łańcuch dostaw bezpośrednio przyczyni się do zadowolenia milionów osób, które zaufały naszym wiodącym markom z branży zdrowia i higieny. Jeśli masz zapał do optymalizacji i wizję innowacji, pomóż nam zapewnić doskonałość w każdym kliknięciu!

Obowiązki:

  • monitorowanie operacji magazynowych i dystrybucji, zapewnienie odpowiedniego poziomu serwisu do klientów
  • uzgadnianie poziomu zapasów z operatorami logistycznymi i wyjaśnianie rozbieżności
  • nadzór nad terminową i zgodną z wymogami jakościowymi dystrybucją do klientów,
  • współpraca z firmami transportowymi
  • prawidłowe dokumentowanie operacji
  • nadzorowanie, kontrola poprawności i raportowanie rozliczeń finansowych z podwykonawcami
  • raportowanie operacji i uzgonionych KPI
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu przepakowań
  • proponowanie rozwiązań poprawiających efektywność funkcjonowania i zmniejszających koszty
  • zapobieganie problemom operacyjnym, współpraca z innymi działami nad wprowadzaniem odpowiednich rozwiązań
  • nadzór nad procesem utylizacji wyrobów gotowych
  • udział w dodatkowych projektach w obszarze łańcucha dostaw

Wymagania:

  • wykształcenie w kierunku logistyki - mile widziane
  • doświadczenie w pracy w miedzynarodowym środowisku, optymalnie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w obsłudze zamówień - mile widziane
  • umiejętność współpracy w grupie, komunikatywność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość programu Excel na poziomie min. średniozaawansowanym
  • zdolności analityczne
  • zorientowanie na procesy
  • prawo jazdy kategorii B
  • mile widziana znajomość programu SAP

Co oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • UMOWĘ ZLECENIE z możliwością przejścia w niedługim czasie na UoP
  • możliwość pracy w modelu hybrydowym
  • opiekę medyczną
  • zniżki na produkty firmowe
  • kartę rabatową na zakupy w Careffour
  • paczki świąteczne

Równość

Wszyscy wykwalifikowani kandydaci będą rozpatrywani pod kątem zatrudnienia bez względu na wiek, niepełnosprawność lub stan zdrowia; kolor skóry, pochodzenie etniczne, rasę, obywatelstwo i pochodzenie narodowe; religię, wyznanie; ciążę, status rodzinny i obowiązki opiekuńcze; orientację seksualną; płeć, tożsamość płciową, ekspresję płciową i tożsamość transpłciową; chroniony status weterana; rozmiar lub jakąkolwiek inną podstawę chronioną przez odpowiednie prawo.